Firemní akce, pobyty a kurzy

Pension u Veselych Pec pod SnezkouChcete se v klidném rodinném prostředí, kde vás nikdo nebude rušit, setkat s kolegy, probrat se zaměstnanci důležité věci nebo je naučit novému přístupu k firemním záležitostem? Zaujal Vás náš penzion nabízející ubytování v atraktivní lokalitě Pece pod Sněžkou i další doprovodné služby? Chcete strávit pár dní v neformálním setkání v příjemném prostředí? Rádi byste se svými kolegy pobavili nebo prožili zajímavé „adrenalinové“ zážitky?
Školení a kurzy

Pension u Veselych Pec pod SnezkouŠkolení a kurzy. Hledáte příjemné prostředí a prostory pro školení? Proč nevyužít školení v přírodě, daleko od každodenního života? Náš penzionu Vám nabízí atraktivní místnosti pro firemní spojenou s možností zajímavých doprovodných akcí.

Přichystáme pro Vás polopenzi či celodenní penzi s jídly dle Vašeho přání, večer můžete využít služby našeho baru s rozsáhlou nabídkou archivních vín. Lehké občerstvení během školení či večerní malý raut jistě zpříjemní celý pobyt. Po náročném dni můžete využít služby našeho wellnes se saunou a vířivkouTeambuildingové akce

Kvalitní a výkonný kolektiv zaměstnanců je pro firmu určitě důležitější než sada nejnovějších počítačů. Jsou Vaši zaměstnanci již unaveni z každodenního pracovního stresu a potřebují znovu “nabít“ baterky? Je třeba si vysvětlit neformálně některé záležitosti a při zajímavých akcích se odreagovat a opět sblížit se svými kolegy. Teambuildigové akce jsou právě tím nejlepším řešením.

Chcete svým zaměstnancům dopřát krásu a poznání Krkonoš nebo dáváte přednost adrenalinovým zážitkům či sportovním aktivitám. Jestliže jsou Vaši kolegové již zcela unaveni každodenním rytmem práce, nechte je načerpat nové síly teplem sauny, vířivky nebo masáží v našem wellness. Náš pension v Peci pod Sněžkou Vám bude vždy nápomocen při hledání té nejlepší aktivity pro Vás.
Copyright 2012 - 2018 Tomas Vesely. All rigts reserved

Webdesign Tomas Vesely, grafik Freepik

TOPlist