Ty nejlepší služby v rodinném prostředí

Privátní wellness, vlastní kuchyně a 80 metrů čtverečných připravených pro páry, manželé, rodiny s dětmi nebo třeba i home office.

Apartmánové služby

Náš apartmán je závazek nabídnout maximum podle Vašich představ. Jedete na home office, na dovolenou s rodinou, na aktivní dovolenou, nebo hledáte oddech pro dva s wellness. Apartmán připravíme podle Vašich představ.

Luxusní víkend pro párHome office pro IT zaměstnanceRodinná dovolenáOddech s privátními službami

Vybavení a služby apartmánu

Kromě všech standardních služeb máte navíc následující výhody
spojené s Vaším pobytem v apartmánu

1.

Velký prostor podle Vašich požadavků

Celkem 80 metrů čtverečních připravených pro Vás. Apartmán lze využít až pro 5 osob, je vybaven vlastní kuchyňkou, sociálním zařízení a místem na sezení u krásného kamenného stolu při sklence večerního vína.

2.

Wellness hodinka v ceně

Při návštěvě apartmánu na 3 a více nocí mimo zimní termíny máte 1 hodinu pro Vás zdarma v naší vířivce. Tuto dobu si můžete vybrat hned při rezervaci.

3.

Vlastní kuchyně

Apartmán obsahuje vlastní kuchyňský kout vybavený pro vaření a pečení. Upečte si bábovku na horách nebo si připravte večerní jídlo podle Vašich představ.

4.

Víno přichystané v ledničce

V apartmánu je samozřejmě lednička, ve které si můžete vychladit a uschovat víno z našeho archivu, s jehož výběrem Vám ochotně poradí pan domácí.

5.

Pro home office jako dělané

Připojení k internetu je samozřejmostí pro ty, kteří chtějí během pracovního týdne změnit pracovní prostředí pro lepší efektivitu práce.

Jednoduchá rezervace

Jednoduchý a intuitivní rezervační formulář, kde si vyberete z naší nabídky služeb a ubytování.

Kdy byste chtěli přijet?
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Rezervovat
Skica panoramatu Krkonoše